Garanční servis nepodceňujeme.
Sunday, Feb 05, 2017
Garanční servis nepodceňujeme.

Po zakoupení nového kola doporučujeme našim zákazníkům navštívit Náš servis již po ujetí cca 200km na tzv. Garanční prohlídku, která je vázaná s uznatelnou zárukou v případě prokázání výrobní vady.

Kolo nejen vizuálně prohlídneme, ale fyzicky se podíváme na všechny části kola. Očistíme mechanické součásti kola vč. řetězu a kazety, promažeme čepy, lanka a řetěz. Zkontrolujeme a seřídíme náboje, v centrovací vidlici dotáhneme dráty na maximální pnutí, všechny šrouby na správný utahovací moment a celé kolo perfektně vyladíme. Seřídíme nejen přehazovačky, ale i brzdy, vidlici či tlumič, řídítka a posez.

Jen díky tomu můžeme garantovat 100% funkčnost a připravenost Vašeho kola pro bezproblémový provoz. Tento, pro některé zanedbatelný proces, může trvat i hodinu nepřetržité práce.

Záleží nám na Vás….

Komentáře (6)

 • Avatar
  Treat Assignment Help
  26 úno 2020 /

  Your post is awesome, thanks for sharing good information, it's really amazing post. While reading this article felt to comment about my writing skills & service. We at TreatAssignmentHelp website providing Academic Writing for students and that's called Assignment help service for online and offline writing service. I believe that Assignment Writing Services are capable of all typewriting help. The writers are helpful and I believe in their work. When I was unable to write my academic essay, treat assignment service is only one option for me. I told my problem to essay writers and they make it easy for me. My assignment is delivered within the deadline. I was surprised by their fast service and the best Essay Writing Services knowledge. Now I can rely on the essay writers. Thanks to Treat Assignment Help for improving my writing skills.

 • Avatar
  sophie
  23 lis 2020 /

  Here at this site really the fastidious material collection so that everybody can enjoy a lot. To find top account on tiktok, please check link tiktok downloader

 • Avatar
  Teploměr
  22 led 2022 /

  Máme typický digitální teploměr, ale nedávno jsme viděli teploměr, kterým se můžete podívat dítěti na čelo a do ucha. A protože v listopadu čekáme holčičku, přemýšleli jsme o ušním teploměru, který prý funguje velmi dobře a je velmi rychlý. Viděli jsme také jeden od společnosti chicco, který vypadá jako infračervený a je určen pro čelo.Nějaká rada, který z nich je lepší?

 • Avatar
  wikigoldlife
  17 kvě 2022 /

  Encyclopedic information about animals, pictures, detailed information about their characteristics and habitats. wikigoldlife All characteristics, care, health problems and more of wild and domestic animals. animal golden retriever dog wikipedia

Vložte komentář

Vložit komentář jako host