moderní sportovní brýle s dioptrickými zorníky
rámeček vyrobený z materiálu Grilamid TR90
dvě od sebe oddělená výměnná kouřová skla
dioptrické zorníky OpticalLens Interface ve sférickém rozsahu od +6 do -6
nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka
100% UV ochrana
FaceComfort (vhodné pro každý tvar obličeje)
kvalitní ochranné pouzdo (součástí balení)
barva obrouček: černá (black)
barva bočnic: černá
náhradní skla: žluté a čiré
NÁHRADNÍ SKLA Žluté - kategorie 0 (87% světelné propustnosti), zrcadlové čiré lesklé - kategorie 1 (80% světelné propustnosti).

OPTICKÉ ZORNÍKY Nepotřebujete žádné složité nářadí k instalaci. Sportovní brýle BBB Select Optic umožňují snadné upnutí optických zorníku přímo na vnitřní stranu obrouček brýlí.

SMOKE SKLA Naše standardní kouřová skla. Mají podobnou výkonnost jako MLC skla. Tóny barev pro jezdce, kteří dávají přenost klidnějšímu stylu.

FACECOMFORT Grarance nejlepšího možného pohodlí pro každý tvar obličeje. Nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka udržuje brýle na správném místě.

100% UV OCHRANA Skla vybavená UV ochranou odfiltrují škodlivé UV sluneční paprsky dříve, než se dostanou k očím a poškodí je

Napsat svou recenzi

Brýle BBB BSG-51 Select Optic Smoke 5101

Brýle BBB BSG-51 Select Optic Smoke 5101

BBB Select Optic Smoke jsou brýle, které spojují výhody dioptrických a moderních sportovních brýlí. Mají otevřený rámeček, výměnná oddělená polykarbonátová skla a nastavitelnou protiskluzovou gumovou nosní opěrkou. Na vnitřní straně obrouček brýlí je držák, do kterého jsou připevněné dioptrické zorníky. Speciální tvar skel poskytuje maximální ochranu před drobnými předměty. Součástí brýlí je kvalitní ochranné pouzdro a náhradní žlutá a čirá skla.

Napsat svou recenzi

související zboží