BBB Select Smoke jsou moderní sportovní brýle inspirované profesionálními jezdci. Mají otevřený rámeček, výměnná neoddělená kouřová skla a nastavitelnou protiskluzovou gumovou nosní opěrkou. Speciální tvar skel poskytuje maximální ochranu před drobnými předměty. Díky koncepci výměnných skel a bočnic, je možné brýle snadno přizpůsobit barvě kola nebo oblečení. Součástí brýlí je kvalitní ochranné pouzdro a náhradní žlutá a čirá skla.

moderní sportovní brýle inspirované profesionálními jezdci
rámeček vyrobený z materiálu Grilamid TR90
výměnná kouřová skla z jednoho kusu
nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka
100% UV ochrana
FaceComfort (vhodné pro každý tvar obličeje)
kvalitní ochranné pouzdo (součástí balení)
barva obrouček: žlutá
barva bočnic: černá
náhradní skla: žluté a čiré
NÁHRADNÍ SKLA Žluté - kategorie 0 (87% světelné propustnosti), zrcadlové čiré lesklé - kategorie 1 (80% světelné propustnosti).

SMOKE SKLA Naše standardní kouřová skla. Mají podobnou výkonnost jako MLC skla. Tóny barev pro jezdce, kteří dávají přenost klidnějšímu stylu.

FACECOMFORT Grarance nejlepšího možného pohodlí pro každý tvar obličeje. Nastavitelná protiskluzová gumová nosní opěrka udržuje brýle na správném místě.

100% UV OCHRANA Skla vybavená UV ochranou odfiltrují škodlivé UV sluneční paprsky dříve, než se dostanou k očím a poškodí je.

GRILIAMIDOVĚ OBROUČKY Sportovní brýle BBB mají obroučky vyrobené z materiálu Grilamid TR90. Jedná se o lehký a pružný materiál, který poskytuje vynikající trvanlivost a pohodlí. Grilamid TR90 má některé vyjímečné vlastnosti - vysokou odolnost proti deformaci teplem, velmi dobré ohybové vlastnosti a vysokou odolnost vůči napětí a vzniku trhlin. Proto je Grilamid TR90 ideální materiál pro naše obroučky brýlí. Proto můžete obroučky ohnout a vyměnit skla, aniž byste přemýšleli, jestli na obroučkách vznikonou trhlinky.

Napsat svou recenzi

Brýle BBB BSG-43 Select Smoke neon yellow 4321

Brýle BBB BSG-43 Select Smoke neon yellow 4321

Napsat svou recenzi

související zboží